AYAPAM OTEL JT TURİZM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ, Double Oda, Triple Oda, Twin Oda

Ayapam Hotel, ayapam otel, pamukkale hotel, pamukkale otel, denizli pamukkale hotel, denizli karahayıt otel, karahayıt otel, pamukkale pansiyon, pamukkale'de kaliteli otel, pamukkale temiz otel

Denizli karahayıt otel, karahayıt otel, pamukkale pansiyon, pamukkale'de kaliteli otel, pamukkale temiz otel

Sürdürülebilirlik Politikamız

AYAPAM OTEL JT TURİZM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ayapam Otel, çevresel koruma, doğal ve sosyal çevre arasındaki bağlantıyı güçlendirme, yerel topluluğu destekleme ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakma vizyonuyla üretim ve hizmet faaliyetlerinde sürdürülebilirlik ilkelerini benimsemiştir.

Ayapam Otel'in sürdürülebilirlik yaklaşımı; temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanma, enerji verimliliğini artırma, karbon salınımını azaltma, suyu tasarruflu kullanma, atıkları ve israfı önleme gibi hedeflere odaklanmaktadır.

Otel, faaliyetlerinin mevcut ve gelecekteki ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini değerlendirir. Misafirlerin, sektörün, çevrenin ve bölgede yaşayan halkın ihtiyaçlarını dikkate alır. Ayrıca, bulunduğu destinasyonlarda kültürel ve doğal değerlere saygı gösterir ve istihdam yaratma konusunda sorumluluk taşır.
Sosyal, çevresel ve ekonomik sürdürülebilirlik, birbirini etkileyen ve birbirinden etkilenen alanlardır, bu nedenle Ayapam Otel, bu üç boyutu bir arada değerlendirerek verimliliği sağlamaya odaklanır.